59. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Szolnoki tanya
52

Fényes Adolf (1867-1945)

Szolnoki tanya

Olaj, vászon, 35,5x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft