55. aukció
Pettenkofen, August 1822-1889 Szolnoki udvar
11

Pettenkofen, August 1822-1889

Szolnoki udvar

Akvarell, papír, 18x25,5 cm
Jelezve jobbra lent: ap.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft