66. aukció (2021 kortárs)
Sváby Lajos (1935-2020) Szőlőevő, 1987
72

Sváby Lajos (1935-2020)

Szőlőevő, 1987

Olaj, vászon, 110 x 90 cm
Jelezve balra lent: Sváby 87
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

¦ egykor Szölke László gyűjteményében

¦ A Szölke-gyűjtemény, MANK Galéria, Szentendre, 2020.

¦ Egri Mária: Sváby Lajos. 209. oldal

¦ T’Art Alapítvány, 2008

¦ Wehner Tibor: Szölke-gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 209. oldal