50. Jubileumi Aukció
Pekáry István (1905-1981) Szőlőhegyen (Pincesor)
17

Pekáry István (1905-1981)

Szőlőhegyen (Pincesor)

Olaj, farost, 40x65 cm
Jelezve jobbra lent: Pekáry
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft