63. aukció
Egry József (1883-1951) Szőlőmunkás; Hátoldalon: On the reverse: Zongoránál ülő férfi
173

Egry József (1883-1951)

Szőlőmunkás; Hátoldalon: On the reverse: Zongoránál ülő férfi

Olajpasztell, papír, 79x59 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Badacsony
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék ¦ Oeuvre-catalogue number: 251.

¦ In.: Láncz Sándor: Egry József. Képzőművészeti Alap, Budapest, 1980.

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ korábban Nagy István gyűjteményében

¦ majd letét a Magyar Nemzeti Galéria – Új Magyar Képtárában, ltsz.: LU. 2008. 3.