74. Téli aukció
László Fülöp csendélet
88

László Fülöp (1869-1937)

Szőlős csendélet, 1918

Akvarell, gouache, papír, 26,5 x 32 cm
Jelezve jobbra lent: Elsának PH de L. Irlington 1918 II.
Jelezve hátoldalon: Ph de Laslo
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ egykor Dr. Seemann Dezső (Elsa, Seemann Dezső unokahúga) tulajdonában