71. Aukció
Basch Andor (1885-1944) Szőlős csendélet, 1940
64

Basch Andor (1885-1944)

Szőlős csendélet, 1940

Olaj, vászon, 73,5 x 92,5 cm
Jelezve jobbra lent: Basch 40
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 2 600 000 Ft

Aukcionálva:
¦ BÁV 45. Képaukció, Budapest, 1978. május, 13. tétel (Gyümölcscsendélet címmel)
¦ korábban Monostori Moller Pál festőművész tulajdonában
¦ Basch Andor emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1965, kat.: 24. (Gyümölcscsendélet címmel)