47. aukció
Basch Andor (1885-1944) Szőlős csendélet, 1940
65

Basch Andor (1885-1944)

Szőlős csendélet, 1940

Olaj, vászon, 73,5x92,5 cm
Jelezve jobbra lent: Basch 40
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 45. árverés, 13. tétel
PROVENIENCIA:
•korábban Monostori Moller Pál festőművész tulajdonában
KIÁLLÍTVA:
•Basch Andor emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1965. katalógus: 24. (Gyümöl