Berlin – Budapest 1919-1933
Berény Róbert (1887-1953) Szőlős csendélet hegedűvel, 1928-1930 körül
107

Berény Róbert (1887-1953)

Szőlős csendélet hegedűvel, 1928-1930 körül

Olaj, karton, 65x49,5 cm
Jelezve jobbra fent: Berény