20. aukció
Brodszky Sándor (1819-1901) Szőlős csendélet
208

Brodszky Sándor (1819-1901)

Szőlős csendélet

Olaj, fa, 20,5x26,5 cm
Jelezve jobbra lent: Brodszky S
Kikiáltási ár: 200 000 Ft

Aukcionálva: BÁV 30. aukció, 39. tétel