33. aukció
Balla Béla (1882-1965) Szőlőskert, 1940
74

Balla Béla (1882-1965)

Szőlőskert, 1940

Olaj, vászon, 43,5x58 cm
Jelezve hátoldaldon vakrámán: Balla Béla Nagybánya 940
Kikiáltási ár: 220 000 Ft