40. aukció
fe Lugossy László (1947- ) Szomorú de mégis vidám, 2004
9

fe Lugossy László (1947- )

Szomorú de mégis vidám, 2004

Olaj, papír, 70x50 cm
Jelezve balra lent: FeLL 04., Jelezve hátoldalon: FeLL: Szomorú de mégis vidám, 2004.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft