55. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Szónok; Hátoldalon: Kalapos hölgy (vázlat)
167

Kádár Béla (1877-1956)

Szónok; Hátoldalon: Kalapos hölgy (vázlat)

Akvarell, tus, papír, 33,5x37 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft