Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Szőnyi István: Uzsonna, 1936 körül
22

Szőnyi István (1894-1960)

Uzsonna, 1936 körül

Olaj, vászon, 60,5 x 100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.