Small Talk kiállítás
Hecker Péter (1963-) Szorgalmas művészek várják, hogy kinyisson a művészellátó, 2011
16

Hecker Péter (1963-)

Szorgalmas művészek várják, hogy kinyisson a művészellátó, 2011

Olaj, vászon, 115x145 cm