65. aukció (2020. december)
Földi Péter (1949-) Születés, 1988
42

Földi Péter (1949-)

Születés, 1988

Pasztell, vászon faroston, 75,5x63 cm
Jelezve jobbra lent: Földi, hátoldalon autográf felirat: Földi Péter az első szülés
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

egykor Zrubka Pál gyűjteményében

H. Szilasi Ágota: Földi. Budapest, 2005., 229. oldal

53

Földi Péter (1949-)

Madár

Kikiáltási ár: 320 000 Ft