19. aukció
Fried Pál (1893-1955) Szunnyadó akt
13

Fried Pál (1893-1955)

Szunnyadó akt

Olaj, karton, 68,5x98 cm
Jelezve balra lent: Fried Pál
Kikiáltási ár: 480 000 Ft