34. aukció
Basch Andor (1885-1944) Szunnyadó nő, 1937
117

Basch Andor (1885-1944)

Szunnyadó nő, 1937

Olaj, fa, 38x46 cm
Jelezve jobbra lent: Basch 37
Kikiáltási ár: 300 000 Ft