13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Altorjai Sándor kortárs aukció
33

Altorjai Sándor (1933-1979)

Szupernovák az állatkertben, Öcsi

Olaj, kollázs, zománcfesték, farost, 67 x 47 cm
Jelezve jobbra lent: Altorjai (töredékes)
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Altorjai Sándor életmű-kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 2003. december 17. – 2004. február 8.

REPRODUKÁLVA:
¦ Altorjai Sándor. Műcsarnok, első magyar látványtár. MTA Művészettörténeti Kutatóintézet, Budapest, 2003, 423.o.