36. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Szurdok
93

Szurdok

Ceruza, akvarell, fedőfehér, papír, 33,5x23 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 220 000 Ft