43. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Szüret, 1895
161

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Szüret, 1895

Olaj, vászon papírlemezen, 30,5x35,5 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter I. 895.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 550 000 - 750 000 Ft