71. Aukció
Pekáry István (1905-1981) Szüret, 1972
37

Pekáry István (1905-1981)

Szüret, 1972

Olaj, vászon, 80,5 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 72.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

¦ egykor a művész tulajdonában (1975)
Kiállítva és reprodukálva:
¦ Pekáry István festőművész kiállítása, Ernst Múzeum, 1975, kat.: sz. n. (Szüret címmel)