16. aukció
Gráber Margit (1896-1993) Szüret
178

Gráber Margit (1896-1993)

Szüret

Olaj, karton, 45x34 cm
Jelezve jobbra lent: Gráber M
Kikiáltási ár: 280 000 Ft