A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Szőnyi István (1894-1960) Szürke a Duna, 1935
84

Szőnyi István (1894-1960)

Szürke a Duna, 1935

Olaj, tempera, vászon, 70,5x99,5 cm
Jelezve balra lent: Szőnyi I. 1935