35. aukció
Szikora Tamás (1943-2012) Szürke Bizánc, 2009
93

Szikora Tamás (1943-2012)

Szürke Bizánc, 2009

Olaj, kréta, vászon, 100x130 cm
"Jelezve hátoldalon: Szikora 2009 ""Szürke Bizánc"" vegyestech."
Kikiáltási ár: 340 000 Ft