32. aukció
Mihalik Dániel (1869-1910) Szürkület
83

Mihalik Dániel (1869-1910)

Szürkület

Olaj, papírlemez, 47x54,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mihalik D.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft