33. aukció
Deim Pál (1932-2016) Szürkület
143

Deim Pál (1932-2016)

Szürkület

Akril, vászon papírlemezen, 30x24 cm
Jelezve balra lent: Deim P., Jelezve hátoldalon: Deim Pál Akril vásznozott lemez 30x24
Kikiáltási ár: 160 000 Ft