18. aukció
Tornyai János (1869-1936) Szürkület
236

Tornyai János (1869-1936)

Szürkület

Olaj, karton, 31x47 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 280 000 Ft