63. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Tabán, 1918
69

Berkes Antal (1874-1938)

Tabán, 1918

Olaj, papírlemez, 116x86 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A. 1918
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft