A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Nemes Lampérth József (1891-1924) Tabán (Budai hegyoldal; Házak), 1917
126

Nemes Lampérth József (1891-1924)

Tabán (Budai hegyoldal; Házak), 1917

Olaj, vászon, 59x69 cm
Jelezve balra lent: Nemes Lampérth J. 1917.