18. aukció
Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945) Tabán
94

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Tabán

Olaj, vászon, 66x101 cm
Jelezve jobbra lent: Kann Gy.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft