31. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Táborozás (Trén), 1914-1918 között
73

Táborozás (Trén), 1914-1918 között

Olaj, vászon, 70x100 cm
Jelzés nélkül, hátoldalán hagyatéki bélyegzővel
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft