13. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Táborozók
47

Böhm Pál (1839-1905)

Táborozók

Olaj, fa, 29x50 cm
Jelezve jobbra lent: fest. Böhm Pál München
Kikiáltási ár: 700 000 Ft