75. tavaszi aukció
Mattis Teutsch János, tájkép
88

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Táj, 1916 körül

Akvarell, papír, 25 x 34,5 cm
Jelezve balra lent: MT.
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Mattis Teutsch János kiállítása. Virág Judit Galéria, Budapest, 2021. június 12. – július 30., kat.: 4.

REPRODUKÁLVA:
¦ Szeredi Merse Pál: Mattis Teutsch János – Remekművek Éber Miklós gyűjteményéből. Virág Judit Galéria, Budapest, 2020. 39. oldal, kat.: 4.