73. őszi aukció
Mattis Teutsch János
104

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Táj, 1918-1919 körül

Akvarell, papír, 24,7 x 34,5 cm
Jelezve jobbra lent: MT
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 5 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
– Mattis Teutsch János kiállítása. Virág Judit Galéria, Budapest, 2021. június 12. – július 31., kat.: 16.

REPRODUKÁLVA:
– Szeredi Merse Pál: Mattis Teutsch János – Remekművek Éber Miklós gyűjteményéből. Virág Judit Galéria, Budapest, 2020, 57. o.