29. aukció
Holló László (1887-1976) Táj, 1928
142

Holló László (1887-1976)

Táj, 1928

Olaj, vászon, 54x65 cm
Jelezve balra lent: Holló L. 28, Jelezve hátoldalon: Holló L
Kikiáltási ár: 320 000 Ft