Táj, 1960 körül
Olaj, vászon, kartonon, 58,5x77 cm
Jelezve balra lent: TM
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft
KIÁLLÍTVA:
•Tóth Menyhért festmények és rajzok. MissionArt Galéria, Budapest, 2011. május 31. – június 29., katalógus nélkül