1. Grafikai aukció (2021. április)
Gadányi Jenő (1896-1960) Táj
98

Gadányi Jenő (1896-1960)

Táj

Pasztell, akvarell, ceruza, papír, 31 x 20,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gadányi Jenő
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 240 000 - 340 000 Ft