73. őszi aukció
Bene Géza tájkép, Szentendre
178

Bene Géza (1900-1960)

Táj fákkal

Olaj, karton, 26 x 29,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bene Géza
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft