Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Táj fákkal, 1910
16

Kádár Béla (1877-1956)

Táj fákkal, 1910

Olaj, karton, 61,5x71,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla