1. Grafikai aukció (2021. április)
Bene Géza (1900-1960) Táj fákkal, 1951
43

Bene Géza (1900-1960)

Táj fákkal, 1951

Akvarell, tus, papír, 19,5 x 16,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bene Géza 951
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft