23. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Táj házakkal
155

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Táj házakkal

Olaj, farost, 16,5x25 cm
Jelezve balra lent: Deák Ébner L.
Kikiáltási ár: 170 000 Ft