15. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Táj kazlakkal, 1908
85

Czigány Dezső (1883-1938)

Táj kazlakkal, 1908

Olaj, vászon kartonon, 47,5x59 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft