41. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Táj lovakkal, 1902 körül
125

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Táj lovakkal, 1902 körül

Olaj, vászon, 103x128 cm
Jelezve jobbra lent: Grünwald B.
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 4 500 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 59.

• In: Telepy Katalin: Iványi-Grünwald Béla.Képzőművészeti Kiadó, Budapest, 1985.Táj lovakkal címen