16. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Táj napraforgókkal, 1943
121

Vörös Géza (1897-1957)

Táj napraforgókkal, 1943

Olaj, vászon, 60x76 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza 43 Z
Kikiáltási ár: 650 000 Ft