Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Huszár Vilmos (1884-1960) Táj ősszel, 1911
7

Huszár Vilmos (1884-1960)

Táj ősszel, 1911

Olaj, vászon, 33,5x37,5 cm
Jelezve balra lent: V. Huszár