59. aukció
Ligeti Antal (1823-1890) Táj várrommal, 1867
194

Ligeti Antal (1823-1890)

Táj várrommal, 1867

Olaj, vászon, 48,5x68 cm
Jelezve középen lent: Ligeti A. 1867
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Aukcionálva és reprodukálva :

¦ BÁV 22. árverés, 115. tétel (Vihar a Szigligeti vár felett címmel)