57. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Tájkép
21

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Tájkép

Olaj, vászon, 37,5x45 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 4 500 000 Ft

‣ korábban Szabó Gyula festőművész tulajdonában