24. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Tájkép, 1852
39

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Tájkép, 1852

Olaj, vászon, 58x73 cm
Jelezve balra lent: C. Markó 1852
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft