72. Tavaszi aukció
Györök Leó tájkép
93

Györök Leó (1847-1899)

Tájkép, 1879

Olaj, vászon, 66 x 113 cm
Jelezve jobbra lent: Györök Leó 1879
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft